Stylizacja rzęs

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w naszym salonie wykonujemy metodami 1:1, 2:1, 3:1. Dzięki tym technikom uzyskujemy efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Rzęsy charakteryzują się naturalnym odcieniem czerni, wyjątkową miękkością oraz najwyższej jakości włóknem, które nadaje oczom wyraźne spojrzenie.

Do wykonania zabiegu stosujemy rzęsy od Secret Lashes oraz profesjonalne kleje, które posiadają certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs nie podrażnia oka. W trakcie zabiegu, klientka ma za zadanie całkowicie się odprężyć i spokojnie leżeć przez 1,5-2 godziny. Przedłużone i zagęszczone rzęsy podkreślają naturalny kontur oka. Uzupełnienie rzęs powtarzamy średnio co 3-4 tygodnie.Metoda 1:1

Przedłużanie rzęs za pomocą metody 1:1 polega na doklejeniu rzęsy jedwabnej do jej naturalnego odpowiednika, pomijając bezpośredni kontakt ze skórą. Jak to wygląda? Rzęsy jedwabne przykleja się 1 milimetr ponad krawędzią skóry, czyli od góry rzęsy, co pozwala na uniknięcie reakcji alergicznej na klej. Przedłużone w ten sposób rzęsy wyglądają naturalnie i nie widać na nich efektu sklejenia.

Metoda 2:1

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 polega na tym, że do jednej naturalnej rzęsy przykleja się dwie sztuczne, co daje efekt zagęszczenia. Metoda ta wykorzystuje rzęsy jedwabne z uwagi na ich lekkość, przez co naturalne rzęsy są jak najmniej obciążone, zważywszy, że każda dźwiga dwie sztuczne. Dlatego rzęsy 2D, bo tak również jest nazywana ta metoda, dają efekt podwójnego pogrubienia.

Metoda 3:1

Metoda przedłużania rzęs 3:1 pozwala na maksymalne wydłużanie rzęs i ekstremalne ich pogrubienie. Dzieje się tak, bo w tym przypadku do każdej naturalnej rzęsy dokleja się 3 jedwabne, które są delikatne. Zagęszczanie rzęs metodą 3:1 najlepiej się sprawdzi u kobiet posiadających rzadkie naturalne rzęsy, ponieważ doklejenie do każdej rzęsy aż 3 sztucznych znacznie zwiększa ich objętość.