Opalanie natryskowe Fake Bake

Opalanie natryskowe Fake Bake to zdrowa alternatywa dla solarium i opalania tradycyjnego, które nadaje skórze natychmiastowy odcień zdrowej opalenizny. Lekka, szybkoschnąca i nie klejąca się formuła płynu nie pozostawia na skórze żadnych plam i zacieków oraz nie zatyka porów. Są to produkty, które wzmacniają pigment skóry, budując piękną opaleniznę.

Płyn ten zawiera najlepsze składniki pochodzenia naturalnego DHA, DMI i erytrulozę, dzięki którym uzyskana opalenizna jest naturalna, długotrwała i indywidualnie dopasowana do każdego typu karnacji. Są to najwyższej jakości produkty, które nie zawierają alkoholu, parabenów i konserwantów, dlatego są bezpieczne dla wszystkich, również dla alergików i kobiet w ciąży.Fake Bake

Opalenizna utrzymuje się od 7 do 10-14 dni. Regularne nawilżanie oraz stosowanie preparatów specjalistycznych zwiększa trwałość opalenizny. Zabieg opalania trwa około 10 minut. W specjalnej kabinie rozpylamy preparat, który należy zmyć z ciała po upływie 6-8h. Od tej pory można cieszyć się piękną i zdrową opalenizną.